Meriden Xlive3

Cyfrowy Ciśnieniomierz

Intuicyjność w każdym caluCiśnieniomierz cyfrowy Meriden jest produktem medycznym, który został stworzony w trosce o zdrowie użytkowników. Urządzenie dokonuje pomiaru ciśnienia krwi z największą dokładnością i czułością, a przejrzysty, duży wyświetlacz LED gwarantuje przyjemność i łatwość użytkowania. Ponadto, podczas spoczynku dłuższego niż 1 minuta automatycznie wyłącza się, tak aby, jak najdłużej zachować żywotność baterii.

Wiele funkcji w jednym urządzeniu - Urządzanie charakteryzuje się wielofunkcyjnością. Oprócz pomiaru ciśnienia, urządzenie dodatkowo klasyfikuje wyniki w odniesieniu do norm WHO, dzięki temu użytkownik ma możliwość porównania swojego wyniku do ogólnie przyjętej skali. Dodatkowo urządzenie wykrywa nieregularne bicie serca, o czym informuje ikona w kształcie serca na wyświetlaczu. Gdy zauważamy, że symbol po dokonaniu pomiaru będzie migał, należy udać się do lekarza, gdyż nieregularne bicie serca (arytmia) może być zagrożeniem życia dla pacjenta. Pojemna pamięć ciśnieniomierza Meriden gwarantuje zapamiętanie 90/90 pomiarów mierzonych u dwóch osób.

Meriden Xlive3

MeridenMeriden
Meriden Xlive3

Zestaw zawiera:

- ciśnieniomierz automatyczny Meriden Xlive3 PG-800B19L,

- mankiet uciskowy,

- zestaw baterii,

- instrukcję obsługi,

- zasilacz,

- pokrowiec

Praktycznie

Oczywiście!

Wdrożenie praktycznych rozwiązań jest dla nas priorytetem, dlatego nasz ciśnieniomierz dzięki funkcji klasyfikacji wyniku będzie wyświetlał wynik w odpowiednim kolorze. Jeżeli mamy do czynienia z nadciśnieniem tętniczymi 1,2 lub 3 stopnia wynik będzie wyświetlany na czerwono. Nadciśnienie tętnicze występuje wówczas, gdy wyświetlany pomiar rozpoczyna się od 95-110 mmHg/140-180 mmHg. Sytuacja staje się niebezpieczna, gdy ciśnieniomierz wyświetla tak wysokie wartości. Należy wtedy niezwłocznie udać się do lekarza. Natomiast jeżeli wynik oscyluje w granicach wysokiego ciśnienia, ekran LED podświetli się na żółto lub zielono w przypadku gdy ciśnienie mieści się w granicach normy.

Cechy produktu:

- pojemna pamięć: 2 użytkowników x 90 pomiarów,
- automatycznie wyłącznie po 1 sekundzie,
- wykrywanie nieregularnego bicia serca,
- wyświetlanie klasyfikacji ciśnienia krwi WHO,
- trzy kolory wyświetlanego wyniku.

Specyfikacja techniczna:

- typ ciśnieniomierza: naramienny, automatyczny
- wskazanie: cyfrowy wyświetlacz LED,
- zakres pomiarowy: ciśnienie (30~280) mmHg, puls (40~199) uderzeń na minutę,
- dokładność: ciśnienie statyczne: ±3mmHg, puls: ± 5% odczytu,
- pamięć: 90/90 rekordów,
- zasilanie: 4x1.5V Baterie (LR03 lub AAA) stosować baterie alkaliczne,
- wymiary: ok. 93(szer.) x 161(wys.) x 47(gł.) mm,
- klasyfikacja: Type BF,
- obwód mankietu: (22~42)cm,
- zasilacz sieciowy: WEJŚCIE: 100-240V ~50/60 Hz, 0.2

Cechy produktu