Meriden to marka łącząca nowoczesność z przywiązaniem do tradycji.

Jesteśmy gronem specjalistów, którzy od lat zajmują się dbaniem o największą wizytówkę człowieka - uśmiech.

Meriden to marka łącząca nowoczesność z przywiązaniem do tradycji. Jesteśmy gronem specjalistów, którzy od lat zajmują się dbaniem o największą wizytówkę człowieka - uśmiech. Nasze doświadczenie oraz wiedza pozwoliły stworzyć wyjątkową kolekcję szczoteczek, obiektywnie uznanych za jedne z najlepszych na rynku. Za nazwą Meriden stoi innowacyjność w myśleniu o codziennej higienie jamy ustnej oraz tak pożądana jakość wykonania i dbałość o szczegóły. Choć doskonale wiemy czego chcemy, nie przestajemy szukać, stale wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Meriden wciąż tworzy i kreuje – dzięki nam warto się uśmiechać.

Najwyższa jakość

Dbamy o to żeby nasze szczoteczki były wygodne i łatwe w użyciu zapewniając pełny komfort oraz ponadczasowy wygląd. To zasługa niezwykłej dbałości o szczegóły oraz jakości wykonania każdego elementu. Uczestniczymy we wszystkich etapach „życia” szczoteczki – od stołu kreślarskiego po dostarczenie jej do Twoich rąk. Pilnując by szczoteczka, którą otrzymasz była najwyższej jakości.

Ponadczasowy design

Spędziliśmy wiele dni analizując potrzeby Klientów. Cierpliwość i wytrwałość przyniosły oczekiwany rezultat. Każdy model szczoteczek Meriden posiada własny charakter. Nasze szczoteczki są nowoczesne i eleganckie, a ich niepowtarzalny wygląd sprawia, że przyciągają uwagę.

Niezwykła skuteczność

Dzięki Twojej opinii, a także zgromadzonej wiedzy i doświadczeniu wiemy, co powinna zawierać idealna szczoteczka soniczna. Zastosowane technologie pozwalają częściej się uśmiechać. Każdy Twój uśmiech jest dla nas motywacją, aby wciąż się rozwijać i szukać nowych rozwiązań.

Dental

Beauty

Medical

Serdecznie zapraszamy do współpracy sklepy stacjonarne, sklepy internetowe, hurtownie.

Cechy naszych produktów

Ponadczasowy design

Każdy model szczoteczek Meriden posiada własny charakter.

Najwyższa Jakość

Dbamy o to żeby nasze szczoteczki były wygodne i łatwe w użyciu zapewniając pełny komfort.

Niezwykła skuteczność

Zastosowane technologie pozwalają częściej się uśmiechać.