Meriden.pl » Szczoteczki soniczne


Szczoteczka soniczna Meriden

Profesjonalne szczoteczki do mycia zębów Meriden to rozwiązanie dla użytkowników o zróżnicowanych potrzebach i oczekiwaniach. Eksperci marki opracowali produkty dla dzieci i dorosłych, które gwarantują najskuteczniejszą higienę jamy ustnej w warunkach domowych. Dzięki technologii sonicznej możliwe jest usuwanie do stu procent więcej płytki nazębnej, w porównaniu z tradycyjną szczoteczką manualną. Produkty Meriden pozwalają na efektywne mycie zębów bez wysiłku, dla pełnej ochrony przed próchnicą.

Produkty Meriden pozwalają na efektywne mycie zębów bez wysiłku, dla pełnej ochrony przed próchnicą.
Szczoteczka soniczna emituje ruchy wymiatająco-pulsacyjne z prędkością kilkudziesięciu tysięcy powtórzeń na minutę. Powstające podczas ruchów drgania pozwalają wniknąć mikrobąbelkom z pasty i wody w przestrzenie międzyzębowe, by skutecznie usuwać z nich bakterie oraz płytkę nazębną. Jednocześnie jest delikatna dla zębów i dziąseł, a wbudowany zegar przypomina o konieczności przejścia do kolejnej ćwiartki jamy ustnej po upływie 30 sekund czyszczenia.
W Meriden polecamy zestawy Professional, Smart i Kiddy.


Szczoteczka Professional

Meriden Sonic+ Professional to szczoteczka soniczna o najbogatszej gamie pięciu trybów szczotkowania, z automatycznym timerem odliczającym czas czyszczenia poszczególnych ćwiartek jamy ustnej. Professional czyści w trybach: White, Daily, Polish, Massage oraz Study.

Szczoteczka Smart

Meriden Sonic+ Smart to system opracowany dla kompleksowej, codziennej higieny jamy ustnej i pełnego komfortu użytkowania. Smart oferuje trzy tryby pracy: Normalny, Soft oraz Refresh. Znajdziemy tu więc rozwiązanie dla osób o wrażliwych zębach i dziąsłach.

Szczoteczka Kiddy

Meriden Sonic+ Kiddy to produkt zaprojektowany specjalnie z myślą o dzieciach. Szczoteczka Kiddy może być stosowana już od 1. roku życia. Prędkość 16 tysięcy obrotów na minutę zapewnia bezpieczeństwo, a ergonomiczna rękojeść ułatwia naukę samodzielnego szczotkowania.