Meriden Aspiro Baby

Elektryczny aspirator

Elektryczny aspirator do nosa i ucha Meriden ASPIRO BABY przeznaczony jest do bezpiecznego i szybkiego usuwania śluzu i wydzieliny z nosa i uszu u dzieci już od pierwszych dni życia.

Aspirator skutecznie i bezproblemowo czyści i absorbuje wydzielinę z najdalszych obszarów jamy nosowej. Posiada trzy ustawienia poziomu  ssania w zależności od ilości i gęstości wydzieliny. Urządzenie zostało zaprojektowane z uwzględnieniem poziomu absorpcji odpowiedniego dla noworodków i niemowląt.

Meriden Aspiro Baby

MeridenMeriden
Meriden Aspiro Baby

Zestaw zawiera:

- aspirator Meriden Aspiro Baby,

- dołączony kabel USB,

- pęsetę z bezpieczną silikonową końcówką do usuwania wydzieliny w stanie stałym z wnętrza jamy nosowej,

- instrukcję obsługi,

- trzy miękkie, specjalnie wyprofilowane końcówki absorpcyjne

Dodatkowe informacje:

W zestawie znajdują się 3 miękkie, specjalnie wyprofilowane końcówki absorpcyjne: do usuwania wydzieliny o niskim stopniu gęstości, do delikatnej absorpcji oraz końcówka do usuwania wydzieliny z uszu. W celu bezpiecznego i łatwego oczyszczenia noska należy wybrać końcówkę, która jest odpowiednia do wielkości i kształtu nosa dziecka. Przy wyborze typu końcówki należy również rozważyć stopień zanieczyszczenia jamy nosowej dziecka. Dzięki właściwemu doborowi końcówki i odpowiedniej siły ssącej oczyszczanie niedrożnych dziecięcych nosków jest łatwe, szybkie i bezbolesne. Końcówki oraz zbiorniczek na wydzielinę można łatwo zdemontować i umyć pod bieżącą wodą po każdym użyciu.

W zestawie znajduje się także pęseta do usuwania wydzieliny w stanie stałym z wnętrza jamy nosowej. Zaopatrzona jest ona  w silikonową końcówkę chroniącą membranę błony  śluzowej nosa przed przypadkowym uszkodzeniem oraz zapobiegająca zbyt głębokiemu umieszczeniu pęsety wewnątrz nosa.

Elektryczny aspirator Meriden ASPIRO BABY jest łatwy w obsłudze, szybki, cichy i bezpieczny, dzięki czemu oczyszczanie niedrożnych dziecięcych nosków jest proste i bezstresowe.

Cechy produktu:

- aspirator Meriden ASPIRO BABY bezpiecznie i szybko usuwa śluz i wydzielinę z nosa i uszu u dzieci już od pierwszych dni życia.

- elektryczny aspirator Meriden ładowany jest za pomocą dołączonego kabla USB, nie wymaga użycia baterii, a więc jest tani w eksploatacji. Do ładowania można wykorzystać standardową ładowarkę telefoniczną.

- bateria litowa w aspiratorze pozwala na długie korzystanie z produktu a wskaźnik na korpusie informuje o poziomie naładowania urządzenia.

- urządzenie zostało zaprojektowane z uwzględnieniem poziomu absorpcji odpowiedniego dla noworodków i niemowląt.

- trzy ustawienia poziomu ssania w zależności od ilości i gęstości wydzieliny.

- dwa rozmiary komfortowych końcówek do nosa zapewniają dobre dopasowanie, a dodatkowa końcówka do ucha pozwala na bezpieczne usuwanie wydzieliny z uszu.

- zestaw wyposażony w pęsetę z bezpieczną silikonową końcówką do usuwania wydzieliny w stanie stałym z wnętrza jamy nosowej.