Meriden Impulso2

Pulsoksymetr

Pulsoksymetr napalcowy to idealne urządzenie dla osób narażonych na obniżenie poziomu tlenu w krwi - Bazujący w pełni na technologii cyfrowej, pulsoksymetr na palec z wyświetlaczem OLED, w sposób nieinwazyjny dokonuje pomiaru rzeczywistej ilości oksyhemoglobiny (Hb02) w tętnicy (saturacja tlenem), używając metody transmisji optycznej. Posiada możliwość uruchomienia alarmu oraz dźwięku odpowiadającego biciu naszego serca podczas wykonywania pomiaru szybkości tętna.

Nowa technologia - Pulsoksymetr dokonuje pomiaru saturacji tlenu(SpO2) oraz szybkości tętna(PR) i wskaźnika perfuzji (PI) w ciele człowieka poprzez tętnicę palca. Posiada szerokie zastosowanie zarówno w szpitalach (między innymi na salach operacyjnych), jak i w instytucjach zdrowotnych i domach. Korzystać z funkcjonalnego, małego urządzenia można w każdej chwili, bez względu na miejsce w jakim się znajdujemy.

Meriden Impulso2

Przeznaczony dla:

• osób z zaburzeniami oddychania i astmatyków

• osób z problemami układu krążenia,

• sportowców i osób ćwiczących w klubach fitness,

• osób, które utraciły dużą ilość krwi oraz w przypadkach niedotlenienia organizmu,


Duży, czytelny wyświetlacz OLED


Bezpieczny

Funkcja sygnalizacji dźwiękowej pulsu podczas pomiaru (może być wyłączona), Funkcja alarmu dźwiękowego po przekroczeniu ustawionego zakresu (górnego lub dolnego) poziomu saturacji oraz tętna (może być wyłączona).

Zakres pomiaru saturacji: 35%-100% (±2% przy >70%).
MeridenMeriden
Meriden Impulso2

Cechy produktu