Merdien Comfort Soft MCS-301

Poduszka rozgrzewająca

Komfort i higiena - Poduszka elektryczna firmy MERIDEN Comfort Soft została wykonana z miękkiej i pluszowej mikrofibry, jest bezpieczna dla skóry i zapewnia wyjątkowy komfort użytkowania. Pokrowiec jest zdejmowany i można go prać w pralce (w temperaturze 30°C) bez obaw o system grzejący, dzięki czemu nie musisz martwić się zabrudzeniami.

Kojące ciepło dopasowane do potrzeb - Poduszka pozwala cieszyć się kojącym ciepłem przy niskim zużyciu energii. Emituje i równomiernie rozprowadza ciepło po całej powierzchni maty grzewczej. Posiada trzy poziomy grzania, a dołączony  pilot umożliwia łatwą regulację temperatury w zależności od potrzeb i preferencji użytkownika. Ponadto, mata elektryczna zaprogramowana została tak, że automatycznie wyłączy się po 90 minutach, aby uniknąć zbyt wysokiej temperatury.

Meriden Comfort Soft MCS-301

MeridenMeriden
Meriden Comfort Soft MCS-301

Dodatkowe informacje:

Poduszka służy do miejscowego nagrzewania ciała. Działa rozluźniająco i kojąco. Wyjątkowo miękki i przytulny materiał zapewnia jeszcze większy relaks i komfort. Pilot dołączony do zestawu pozwala na regulację temperatury w zależności od potrzeb użytkownika. Poduszka emituje i równomiernie rozprowadza ciepło, a jej rozmiar pozwala na komfortowe użytkowanie na różnych częściach ciała.

Poduszka rozgrzewająca pomaga radzić sobie z bólami reumatycznymi, gośćcowymi, nerwobólami. Ma działanie rozluźniające mięśnie i usprawniające krążenie krwi. Terapia ciepłem przynosi ulgę przy bólach stawów, skurczach i napięciach mięśni.

Cechy produktu:

- moc - 100W.

- 3 poziomy grzania.

- szybkie i równomierne rozprowadzenie ciepła.

- pilot do regulacji temperatury.

- miękki, bardzo przyjemny materiał.

- gwarancja 24 miesiące.

Cechy produktu

moc 100W

moc 100W

3 poziomy grzania

3 poziomy grzania

szybkie i równomierne rozprowadzanie ciepła

szybkie i równomierne rozprowadzanie ciepła